חדשות ועידכונים

להלן שעות הפעילות של מוקדי שירות הלקוחות של מסטופ במהלך חגי תשרי : בראש השנה בתאריכים 10-11/9 וכן ביום כיפור, בתאריך 19.9, מוקדי שירות הלקוחות של מסטופ בישראל וארה"ב וכן המרכז הלוגיסטי באנגליה יהיו סגורים.  במהלך ערבי החג השירות ע"י מוקד ישראל ינתן בשעות 8:00- 12:00, סוכות - בימי החג 24.9 וה 1.10 השירות יינתן ע"י מוקד ארה"ב בלבד, בחו"ל המועד שעות העבודה הן כרגיל בשני המוקדים.
לתשומת ליבכם , פיזורים : בערבי החג לא יינתן שירות ע"י חברת DHL ולא יפוזרו משלוחים. במהלך חול המועד סוכות תתקיים DHL פעילות רגילה עד השעה 14:00. שחרור ממכס : מכס ישראל עובד חלקית במהלך חגי תשרי , המכס אינו עובד בערבי חג, במהלך חול המועד סוכות, המכס עובד חלקית, חבילות שידרשו לשחרור פרטני עלולות להתעכב ולהשתחרר רק לאחר חג שמחת תורה.

יולי 2018 : קניות בחו"ל זה אקספרס - רק במסטופ

בלעדי ללקוחות מסטופ

לאחר יותר מ 15 שנות שרות והעברת מאות אלפי משלוחים לישראל, מסטופ שמחה להכריז על שדרוג מלא של כל המשלוחים לארץ לשרות אקספרס.

אקספרס בשילוח : בזכות שיתוף הפעולה רב השנים בין מסטופ וחברת די איץ אל אקספרס, החל מחודש יולי, כל החבילות שנשלחות מארצות הברית ואנגליה לישראל נשלחות בשירות אקספרס ומגיעות לארץ תוך 2-3 ימי עסקים בלבד.

אקספרס בפיזור : שרות האקספרס של די איץ אל כולל מערכת חדשנית לקשר ישיר עם כל לקוח עבור כל חבילה, לתאום מקום המסירה המועדף עליו. באמצעות המסרון שישלח אליכם עם שחרור החבילה מהמכס , תוכלו לתאם את קבלת החבילה בכתובתכם בבית, בעבודה, או באחת ממאות נקודות האיסוף של DHL ברחבי הארץ.

אקספרס במעקב : שירות האקספרס כולל מעקב אחר החבילה באתר DHL החל מרגע איסוף החבילה מהמרכז הלוגיסטי בארה"ב או אנגליה ועד קבלתה בכתובת הפיזור בה בחרתם.

לתשומת לבכם : לקוחות אשר בחרו בעבר את אחת מתחנות מנטה ככתובתם לשילוח : עקב שדרוג המערכת לשילוח אקספרס,  כתובת זו אינה  בתוקף יותר.

בתאריך 31.7.18 הוסרה כתובת "מנטה" ככתובת לשילוח ממערכת מסטופ ובמקומה התעדכנה באופן אוטומטי הכתובת שעדכנתם ככתובתכם לתשלום (billing address ).

רוצים עדין לקבל את החבילה שלכם באחד מסניפי מנטה?

במידה והנכם מעוניינים לקבל את חבילתכם באחד מסניפי מנטה או כל תחנת שירות אחרת של חברת DHL , כל שעליכם לעשות הוא לבחור את סניף מנטה או תחנת שירות אחרת במסרון שנשלח אליכם  לתיאום הפיזור מחברת DHL לאחר שחרור החבילה ממכס.

 

מאי 2018 : עדכון תקנון האתר

בתאריך 13.5.18 עודכן תקנון האתר, יש להיכנס לתקנון לפני ביצוע ההזמנה הבאה באמצעות מסטופ.

ינואר 2018 : שירותים ללא תשלום נוסף

במסגרת השיפורים בשרות אנחנו פותחים את שנת 2018 עם שתי הכרזות משמחות על שרותים שמעתה נעניק ללא תשלום נוסף:

Repacking fee - שירות אריזה מחדש

שירות זה מאפשר ללקוח לבקש לארוז את המוצר הנרכש מחדש, לאחר הגעתו למרכז הלוגיסטי, במקרים בהם פעולת הקטנת אריזת המוצר המקורית או העברת תוכן החבילה לאריזה אחרת, עשויים להביא לתוצאת משקל לחיוב, הנמוך מן המקורי. השירות מוצע לחבילות מעל 1.5 ק"ג ורק על פי בקשה מראש מאת הלקוח. עלות השירות עד השנה - 6$, מעכשיו ללא חיוב

Storage fee - שירות אחסון חבילות

עד היום סיפקנו 14 ימי אחסון חינם מרגע הגעת החבילה לאחד מן המרכזים הלוגיסטיים שלנו בארה"ב ואירופה. עלות השירות עד השנה- 1$ לכל יום איחסון החל מיום האחסון החמישה עשר, מעכשיו - ללא חיוב גם לאחר היום החמישה עשר ועד 60 יום ובתנאי שהחבילה תשלח בסופו של תהליך לישראל. (לאחר תום 60 ימי איחסון ללא תנועה או קשר מצד הלקוח , החבילה תינטש/תושמד ללא עלות נוספת.)

 

ינואר 2018 : השקת מערכת שער עולמי

ביום א הקרוב - 14.1.18, תשיק רשות המיסים את מערכת שער עולמי. במסגרת ההערכות להשקת המערכת תופסק היום 10.1.18  אחר הצהריים הפעילות של מערכת המכס הנוכחית ("דור קיים"). במהלך סוף השבוע הקרוב יתבצעו הסבות במערכת המכס ובבוקר יום ראשון מתוכננת הפעלת מערכת המכס החדשה ("שער עולמי").

אנו מקווים כי ביום א המערכת המכס תחזור להפעלה חלקה, עם זאת אנו צופים כי במהלך התקופה הקרובה יתכנו עיכובים בשחרורים ממכס של כלל החבילות הנכנסות לארץ. חברת מסטופ יחד עם חברת DHL (המבצעת את שירותי העמילות עבור לקוחות מסטופ ) יעשו כל מה שניתן מבחינתן על מנת שהשירות ללקוחות יפגע כמה שפחות .

מערכת שער עולמי אינה אמורה להשפיע על אופן שחרור היבוא האישי , לקוחות המבצעים יבוא מסחרי – תהליך השחרור משתנה ומחייב ביצוע התאמות ע"י היבואן ע"פ התיאור בקישור הבא : http://www.dhlsimple.co.il/shaar/olami.pdf

 

אוקטובר 2017 : מזל טוב !!! יש לנו כתובת חדשה באנגליה

בעקבות עליה בכמות החבילות שאתם שולחים אלינו למרכז הלוגיסטי באנגליה ועל מנת שנוכל לתת לכם שירות מהיר וטוב יותר , אנו מעבירים את הפעילות למרכז לוגיסטי חדש וגדול יותר .

כל שעליכם לעשות הוא להחליף את כתובתכם לכתובת החדשה בכל האתרים מהם אתם נוהגים לבצע הזמנות למרכז הלוגיסטי באנגליה, לכתובת הבאה:

Name : Your Name

Address1 : Unit 1A Meadway Court+ Your Top Number

Address2: Meadway Technology Park

City: Stevenage

Post code: SG1 2EF

County-Region: Hertfordshire

State: United Kingdom

Phone: 01438-726678

 

ספטמבר 2017 :  החל מהיום גם יבוא אישי מהיר של תוספי תזונה ומזון - זה פשוט מסטופ !!!

לקוחות מסטופ נהנים מהקלה בנהלי משרד הבריאות.

החל מהיום כל מה שנדרש ביבוא אישי של תוספי תזונה הוא הצהרה חתומה והמשלוח משוחרר מהמכס בנוהל מהיר.

איך זה עובד ? פשוט מאוד:

 

 • מזמינים תוספי מזון לכתובתכם במסטופ.
 • מעבירים אלינו את אישור ההזמנה למייל - כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
 • חותמים על טופס הצהרה על עמידה בתנאי יבוא אישי.
 • עם הגעת המוצרים למרכז הלוגיסטי שלנו בניו ג׳רזי , החבילה משודרגת לשרות DHL אקספרס  ללא תשלום נוסף, ומגיעה לישראל תוך שני ימי עסקים בלבד!
 • החבילה משתחררת בשחרור מהיר כשאר החבילות.

במידה וסך ערך המוצרים בהזמנה אינו עולה על 75$ - אין כל תשלום בגין עמילות מכס ! מעל ערך הפטור ממס ביבוא אישי, 75$, חיוב מע"מ 17%

יש לחתום על הצהרה ליבוא מזון ותוספים המיועדים לשימוש אישי , טרם שילוח החבילה לישראל

על היבוא לעמוד בתנאים הבאים:

 

 • המשלוח אינו מכיל רכיבים מהחי (בשר , דגים וחלב גומי או מפוסטר)
 • המשלוח אינו מכיל תרכובות מזון לתינוקות או פעוטות
 • מזון - הכמות של היא  עד 15 ק"ג במשלוח ולא יותר מ 5 ק"ג למוצר אחד
 • תבלינים – הכמות המותרת היא עד 5 ק"ג למשלוח ולא יותר מ- 500 גר לסוג תבלין אחד
 • תוספי תזונה ארוזים – הכמות המותרת היא עד 15 פריטים אך לא יותר מ 5 ק"ג לתוסף מסוג אחד
 • במסגרת נוהל היבוא האישי , תדירות היבוא האישי של מזון של תעלה על 6 פעמים בשנה.

 

 

אוגוסט 2017: הוזלת מחירון השילוח מאירופה לישראל

לשלוח מארופה זה פשוט מסטופ ועכשיו במחיר זול יותר

תודה לכם לקוחות מסטופ שהגדלתם את כמות ההזמנות דרך הכתובת שלנו באירופה בזכותכם , הצלחנו להוריד את עלויות ההובלה והרווח כולו שלכם , עלות שילוח חבילה עד 1 ק"ג 35$ במקום 39$ עלות כל חצי ק"ג נוסף 6$. לקישור לעמוד המחירון שלנו לחצו כאן

אוגוסט 2017: עדכון מחירון השילוח מארה"ב לישראל

לאחרונה עודכנו בארה"ב רגולציות חדשות הקשורות לשילוח חומרים מסוכנים. בכדי לשמור על איכות השירות המהירה והייחודית של מסטופ, אנו נאלצים לעדכן את מחירון ההובלה מארה"ב לישראל. החל מהיום ,01.08.17, עלות שילוח חבילה עד 1 ק"ג תעמוד על 35$, עלות כל חצי קילו נוסף ,ללא שינוי - 6$. למחירון השילוח וההסבר מלא על שיטת החישוב הנפחי - לחץ כאן

מבצעים:

למזמינים מהאתרים amazon; zappos; e-bay; 6pm – תינתן הנחה של 5$ מעלות השילוח מארה"ב כך שעלות שילוח חבילה עד 1 ק"ג תעמוד על 30$ , עלות כל חצי קילו נוסף ,ללא שינוי -  6$.

מבצע נעליים – ללא שינוי - עלות שילוח זוג ראשון עד 3 קילו 25$ שילוח זוג נוסף 15$.

לפרטים המלאים הנדרשים לקבלת המבצעים יש להיכנס לעמוד המבצעים באתר מסטופ :https://www.mustop.co.il/special-deals-israel/2016-07-27-10-10-05

 

 

יולי 2017: עדכון מחירון השילוח מארה"ב לישראל

לאחרונה עודכנו בארה"ב רגולציות חדשות הקשורות לשילוח חומרים מסוכנים. בכדי לשמור על איכות השירות המהירה והייחודית של מסטופ, אנו נאלצים לעדכן את מחירון ההובלה מארה"ב לישראל. החל מתאריך 01.08.17, עלות שילוח חבילה עד 1 ק"ג תעמוד על 35$, עלות כל חצי קילו נוסף ,ללא שינוי - 6$.

מבצעים :

למזמינים מהאתרים amazon; zappos; e-bay; 6pm – תינתן הנחה של 5$ מעלות השילוח מארה"ב כך שעלות שילוח חבילה עד 1 ק"ג תעמוד על 30$ , עלות כל חצי קילו נוסף ,ללא שינוי -  6$.

מבצע נעליים – ללא שינוי - עלות שילוח זוג ראשון עד 3 קילו 25$ שילוח זוג נוסף 15$.

לפרטים המלאים הנדרשים לקבלת המבצעים יש להיכנס לעמוד המבצעים באתר מסטופ :https://www.mustop.co.il/special-deals-israel/2016-07-27-10-10-05

 

יולי 2017 : רגולציות חדשות המגבילות שילוח מוצרים

לאחרונה עודכנו בארה"ב , רגולציות חדשות הקשורות לשילוח חומרים מסוכנים. עקב רגולציות אלו , חברת מסטופ לא תספק יותר שירותי שילוח למוצרים הבאים : סוללות עצמאיות  מכל סוג, ערכות טעינה, מוצרים המחוברים לסוללות בכמות הגדולה מיחידת מוצר אחת ו/או שמשקלם הפיזי גבוה מ 5 ק"ג , בשמים, אלכוהול, נוזלים מכל סוג, מוצרי טואלטיקה וקוסמטיקה.

הנ"ל חל לגבי משלוחים מארה"ב ואירופה. על מנת למנוע אי נעימות, במידה ויש לכם ספק האם ניתן לשלוח את המוצר , נא בדקו טרם ההזמנה מול מוקד שירות הלקוחות.

 

 

יולי 2017 : מרחיבים את שעות העבודה של מוקד השירות בישראל

החל מתאריך 16.7.17 שעות העבודה של המוקד בישראל יהיו בימים א-ה בין השעות 8:00-16:00 , ימי ו/ערבי חג 9:00-12:00. הפניה למוקד תהיה באמצעות המייל בלבד לכתובת כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת ואנו נחזור אליכם עם תשובה במייל או בטלפון במידת הצורך.

 

יולי 2017: הקלות במיסים

לאחרונה בוטלו מס הקניה על טלפונים ניידים והמכס על יבוא נעליים בשווי מעל 500$ - כיום על יבוא מוצרים אלו חל תשלום מע"מ בלבד ברכישה מעל 75$.

 

יולי 2017 : אישורי תקשורת

לתשומת ליבכם יבוא מוצרים בעלי תקשורת Wi-Fi מחייב הוצאת אישור תקשורת ממשרד התקשורת (הוצאת האישור כרוכה בתשלום וגורמת לעיכוב בשחרור) פטורים מאישור זה – יבוא יחידת טאבלט אחת במשלוח , לפטופ יחידה אחת במשלוח, מכשיר טלפון נייד אחד במשלוח.