איך זה עובד? פשוט מאוד!

איך מתחילים?

כדי להצטרף אלינו יש להירשם לאתר מסטופ, תהליך הרישום הינו פשוט וקל ואינו כרוך בתשלום.  לחצו כאן להרשמה

עם סיום ההרשמה תישלח אליכם הודעת דואר אלקטרוני ובה כתובת בארצות הברית ובאירופה עם מספר מזהה אישי - TOP NUMBER. כתובות אלו ישמשו אותכם למשלוח מוצרים שרכשת בחו"ל.

 

ביצוע רכישה בחנויות בארה"ב ובאירופה

עם סיום רכישת מוצרים בחנות מקוונת בארה"ב ובאירופה תופנו לעמדת התשלום הווירטואלית, במעמד התשלום תדרשו למסור את פרטיכם האישיים יש למלא את הכתובת שהתקבלה בעת הרישום למסטופ ככתובת המשלוח , Shipping Address, נא ציינו גם את מספר המנוי שקבלתם בעת הרישום Top Number

דוגמא למילוי נכון של כתובת המשלוח.

עם סיום תהליך הרכישה ועל מנת שנוכל להתחיל את הליך ההכנה הדרוש ליצוא החבילה לארץ , יש להעביר  אלינו למייל כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת מסמך ערך רשמי , מסמך זה הינו אישור ההזמנה/קבלה/חשבונית המלווה את החבילה והמציג את פרטי הלקוח המלאים, תיאור הפריטים וערך הפריטים כפי ששולמו כולל דמי משלוח ומיסים מקומיים.

זו ההזדמנות שלכם גם לבקש שירותים נוספים המוצעים ללקוחותינו  כמו איחוד חבילות לדוגמא ולציין בכותרת המייל מבצעים או הנחות במידה ויחולו.

המייל מתקבל במוקדי שירות הלקוחות של מסטופ היושבים בישראל ובארה"ב . נציג מסטופ יפתח "הזמנה" במערכת המידע ובה יזין את פרטי החבילה והמוצר המיובא לישראל . סטטוס החבילה מתעדכן במערכת עם סיום הליך זה, ולאחריו נשלח מייל ללקוח/ה עם מידע ראשוני על המשלוח לישראל. (סטטוס Future Order)

שירותים נוספים

בנוסף לשרותי ההובלה חברת מסטופ מספקת ללקוחותיה מבחר שירותים נוספים:

Value Protection Coverage - ביטוח

מסטופ מבטחת אוטומטית את כל המוצרים הנשלחים לישראל. חבילות עד ערך 100$ אינן מחויבות בתשלום נוסף עבור ביטוח. חבילות מעל ערך של  100$ - מחויבות בפרמייה של 1$ לכל 100$ ערך ביטוח, החישוב מתבצע החל מהדולר הראשון בערך המבוטח.

Consolidation Fee איחוד חבילות

שירות זה מאפשר ללקוח לאחד במרכז הלוגיסטי, בארה"ב ובאירופה, מספר חבילות, המכילות את המוצרים שהזמין, לחבילה אחת (לא ניתן לאחד לחבילה אחת חבילות מארה"ב ומאירופה). השירות מותנה בקבלת מידע מפורט מהלקוח בטרם הגעת החבילה הראשונה למרכז הלוגיסטי וכן עדכון מסטופ ביחס לכל חבילה חדשה נוספת בטרם הגעתה. עלות השירות - 3$ לכל חבילה מאוחדת.

הלקוח יחוייב בשירות איחוד חבילות גם במקרים בהם פוצלה הזמנת הלקוח למספר משלוחים ע"י הספק.

לדוגמא: עבור איחוד של שתי חבילות תשלמו $6, עבור איחוד של שלוש חבילות תשלמו $9 וכדומה. חבילה שתגיע למרכז הלוגיסטי, ותכולתה לא תימצא ברשימת הפריטים לאיחוד כפי שהעביר הלקוח מבעוד מועד, תיפתח במערכת כהזמנה חדשה. במידה והלקוח יבקש לאחד הזמנה פתוחה במסטופ להזמנה אחרת, יחויב בתעריף "ביטול הזמנה קיימת" בסך 7.5 $.

 

Repacking fee - שירות אריזה מחדש

שירות זה מאפשר ללקוח לבקש לארוז את המוצר הנרכש מחדש, לאחר הגעתו למרכז הלוגיסטי, במקרים בהם פעולת הקטנת אריזת המוצר המקורית או העברת תוכן החבילה לאריזה אחרת, עשויים להביא לתוצאת משקל לחיוב, הנמוך מן המקורי. השירות מוצע לחבילות מעל 1.5 ק"ג ורק על פי בקשה מראש מאת הלקוח בטרם נמסרה החבילה במרכז הלוגיסטי. השירות ניתן על ידי מסטופ ללא עלות נוספת .

לא כל המוצרים יתאימו לשרות אריזה מחדש ואין לראות בקבלת בקשה לשרות זה כהתחייבות מראש ליכולת הביצוע בפועל.

Storage fee - שירות אחסון חבילות

אנו מספקים 60 ימי אחסון חינם מרגע הגעת החבילה לאחד מן המרכזים הלוגיסטיים שלנו בארה"ב ואירופה ובתנאי שהחבילה תשלח בסופו של תהליך לישראל. לאחר תום 60 ימי איחסון ללא תנועה או קשר מצד הלקוח , החבילה תינטש/תושמד ללא עלות נוספת.

התקבלה חבילה באחד ממרכזי הלוגיסטיקה של מסטופ בחו"ל

לאחר ביצוע קניה בחנות בארצות הברית ובאירופה, בכפוף לתנאי המשלוח המקומיים של הספק, תתקבל החבילה במרכז הלוגיסטי של מסטופ בניו ג'רזי או בלונדון בהתאמה.

עם קבלת החבילה במרכז הלוגיסטי, יחל הליך ההכנה הדרוש לצורך יצוא לישראל.

בעת עיבוד נתוני חבילתכם כחלק מתהליכי השירות של מסטופ אנו משתמשים בסיווגי מצב , "STATUS" שונים בכל שלב. מצב חבילתכם יכול להשתנות בכל שעות היום מכיוון שאנו פועלים במספר משמרות בישראל, אנגליה וארה"ב.

במהלך תהליך ההכנה מתעדכן סטטוס החבילה. עדכון הסטטוס מלווה במייל ללקוח כך שיש באפשרותכם לעקוב אחר תהליך הכנת החבילה עד ליציאתה לארץ. להלן מפתח הסטטוסים העיקריים שבשימוש המערכת בצירוף הסבר קצר והנחיות פעולה ללקוח/ה:

Future Order - התקבל מהלקוח מסמך ערך רשמי הנוגע לחבילה, הצפויה להגיע אלינו בעתיד. לא נדרשת כל פעולה נוספת מצד הלקוח. מסמך ערך רשמי =  אישור ההזמנה/קבלה /חשבונית המלווה את הזמנתך והמציג את פרטי הלקוח המלאים, תיאור הפריטים וערך הפריטים כפי ששולמו כולל דמי משלוח ומיסים מקומיים.

Package Arrived To NJ/UK - מצב ראשוני המציין כי החבילה הגיעה למחסן הלוגיסטי שלנו והחלה הליך עיבוד נתונים – לא נדרשת כל פעולה מצד הלקוח.

Missing Invoice - החבילה מתעכבת במחסן בארה"ב/אירופה. לא התקבל מסמך ערך רישמי למוצרים בחבילה.  הלקוח מתבקש להעביר למסטופ במייל מסמך ערך רשמי =  אישור ההזמנה/קבלה /חשבונית המלווה את הזמנתך והמציג את פרטי הלקוח המלאים, תיאור הפריטים וערך הפריטים כפי ששולמו כולל דמי משלוח ומיסים מקומיים.

On Hold – Consolidation החבילה מתעכבת במחסן בארה"ב/אירופה. על פי מידע שהתקבל מהלקוח או מהספק, החבילה הינה חלק ממשלוח שפוצל למספר משלוחים נוספים. במידה והלקוח העביר מידע מפורט לשרות הלקוחות, הכולל את סך הפריטים הממתינים לאיחוד, לא נדרש מידע נוסף. החבילה תתקדם לתחנת העבודה הבאה עם הגעת כלל הפריטים שפוצלו.

On Hold - Volume High - החבילה מעוכבת. משקלה הנפחי או הבסיסי גבוה, כך שחיוב ההובלה בגינה גבוה משמעותית משווי המוצרים. במקרים אלו יתבקש הלקוח לאשר את שילוח החבילה במייל לשירות הלקוחות של מסטופ כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת בטרם תישלח החבילה לישראל.

On Hold - Charge Failed - החבילה מתעכבת במחסן בארה"ב/אירופה, נסיון חיוב אמצעי התשלום נכשל. ברוב המקרים ייכשל החיוב בשל פרטי כרטיס אשראי/ פרטי פייפל לא עדכניים, ולעיתים בעקבות הגעת הלקוח לתקרת האשראי בכרטיס. עם מעבר החבילה למצב זה, על הלקוח לעדכן את פרטי אמצעי התשלום בחשבונו ולוודא כי קיימת מסגרת מספקת לכיסוי החיוב, יש לשלוח מייל לשירות הלקוחות של מסטופ כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת המאשר כי בוצע העדכון.

Billed - In shipping process - שרותי מסטופ שסופקו עד כה חויבו בכרטיס האשראי של הלקוח במערכת. החבילה מוכנה כעת לטיסה לישראל. לא נדרשת כל פעולה מצד הלקוח ולא ניתן לבצע בה שינויים.

Shipped To Israel - החבילה נמסרה לחברת התעופה בארה"ב/אירופה ועושה את דרכה לישראל, הלקוח יכול לעקוב אחרי מהלך התקדמות החבילה מארה"ב/אירופה באתר חברת השילוח, בעזרת מספר המעקב המקומי שנמצא בראש עמוד פרטי ההזמנה בחשבון הלקוח.

Taxes and Duties billed - לאחר שחרור החבילה ממכס, במידה וחלו עליה חיובי מסים, יתבצע חיוב ללקוח. לא נדרשת כל פעולה מצד הלקוח.

משלוחים מארה"ב ומאירופה לישראל

שילוח חבילות לישראל - משלוחים מהמרכזים הלוגיסטיים של מסטופ בארה"ב ובאירופה מתבצעים בכל ימי העסקים בשבוע. המרכזים הלוגיסטים סגורים בימים שבת וראשון וכן בימי חגים מקומיים בארה"ב ובאנגליה בהתאמה. (לעיתים רחוקות חברות השילוח המקומיות מנסות לבצע פיזור ,ללא הצלחה, למרכזים הלוגיסטים בימים שבת וראשון. במקרים אלו לרוב נעשה ניסיון פיזור חוזר אוטמטי ע"י חברות השילוח מייד עם תחילת השבוע בימים שני או שלישי).

לאחר שהמשלוח נאסף על-ידי נציג חברת השילוח בארה"ב או אירופה נערכת לו ביקורת בטחונית בתחנת המשלח המקומית. שעות ספורות לאחר מכן יעלה המשלוח מארה"ב  או אירופה לישראל .

פרק הזמן שעובר עד להגעת החבילה לכתובתכם בישראל, מתחלק לשניים:

 1. פרק הזמן הנדרש להגעת חבילה מהספק למרכז ההפצה של מסטופ בארה"ב/אירופה. פרק זמן זה תלוי בלעדית בספק האמריקאי או האירופאי ובאמצעי בו הוא משתמש לשילוח החבילה. פרק זמן זה משתנה אצל ספקים שונים. מידע לגבי שרותי השילוח בתוך ארה"ב/אירופה מצוי בדרך כלל באתר הספק, תחת סעיף זמני משלוח.
 2. פרק הזמן הנדרש להגעת חבילה ממרכז השרות של מסטופ בארה"ב/אירופה ועד להגעתה לכתובתכם בארץ. כל החבילות נשלחות לישראל בשירות אקספרס, הגעה לארץ תוך 2-3 ימי עסקים , הגיעה לבית הלקוח בכפוף לשחרור ממכס  10 -7 ימי עסקים מרגע יציאת החבילה מהמרכז הלוגיסטי.

חשוב לציין, כי משלוח חבילה עלול להתעכב מעבר למצוין לעיל, במקרה של תקלה במטוס, בעיות מזג אויר, חגים יהודים, קתולים ו/או אמריקאיים, עיכוב החבילה במכס וכדומה.

הליך שחרור ממכס

כל החבילות המיובאות לישראל עוברות הליך שחרור במכס. הליך השחרור כפוף לנהלי המכס וחוקי מדינת ישראל. הטיפול הכולל בנושא שחרור החבילה מהמכס, מבוצע ע"י מחלקת עמילות המכס של חברת ההובלה.

החל מתאריך ה 1 במאי 2020, חבילות שימצאו חייבות בעלויות שחרור : מיסים , אגרות ועמילות מכס,  חיובים אלו יגבו ישירות על ידי חברת ההובלה.

מסטופ תמשיך לחייב בגין עלויות שילוח ושירותים נוספים במידה וסופקו בחו"ל  אולם לא תחייב יותר בגין עלויות נוספות עם הגעת החבילה לישראל.

במקרה בו ימצא ע"פ חוקי מדינת ישראל כי החבילה חייבת בעלויות שחרור - חברת ההובלה תיצור קשר ישירות עם הלקוח ותתאם מולו ישירות את תשלום העלויות בכרטיס אשראי וזאת כתנאי לתאום פיזור החבילה.

ככלל, חבילות של יבוא אישי לישראל אשר ערכן הכולל (כולל את עלות ההובלה המקומית בחו"ל) אינו עולה על $75 פטורות מתשלום מכס או מע"מ. תקרה זו  מתייחסת לחבילה בודדת, ביבוא אישי. (מוצרי אלכוהול וטבק יוצאים מכלל זה, וחייבים במכס בכל סכום).

עמילי המכס יעבדו את המידע שהתקבל עבור פריטים של משלוח לישראל, ויגישו לרשויות המכס בישראל דיווח מדויק של תכולת כל חבילה, על פי סיווגה למכס ושווי המוצרים המיובאים.

ברוב המקרים, יעברו חבילות בעלות אופי שיגרתי וערך הנמוך מ 1,000 דולר הליך שחרור מהיר, שיסתיים עוד ביום הגעת החבילות מארה"ב לישראל. שחרור זה נקרא שחרור רגיל

חבילות בערך הגבוה מ 1,000 דולר, וחבילות המכילות פרטי יבוא חריגים כגון: מזון, תרופות, מוצרים אלחוטיים ומוצרים הדורשים אישורים מהרשויות בישראל, יעברו הליך שחרור פרטני.

במידה וחבילתכם מכילה מוצר הדורש אישור מיוחד, תיצור מחלקת עמילות המכס של חברת ההובלה קשר עם הלקוח לגבי דרישת מסמכים מרשויות המכס עם הגעת החבילה לישראל. הלקוח יתבקש להמציא את האישורים הדרושים כדי לקצר ככל האפשר את הליך שחרור המכס. במידה והאישורים/מסמכים הנדרשים לא יומצאו בזמן, חבילתכם עלולה להתעכב ובשל כך לשאת עלויות נוספות כלפי רשויות המכס או רשויות שונות כגון אגרת ימי אחסון בממ"ן.

שער עולמי:

החל מנובמבר 2018 יבוא חבילות מעל ערך של 1,000$ מחייב צירוף יפוי כח מהיבואן לעמיל המכס , יבוא חבילות מעל ערך של 5,000$ מחייב גם צירוף תצהיר יבואן. תקנות אלו מחייבות את כלל היבואנים בין אם מדובר ביבוא אישי או יבוא מסחרי.

במידה והנכם מבצעים יבוא אישי:

על מנת להקל על הלקוחות את מילוי הטופס ,פותח קישור ע"י רשות המיסים המאפשר זיהוע עצמי של מגיש הטופס ללא כרטיס חכם או במוכחות עמיל המכס. ניתן להיכנס לטופס ההרשמה.

בפעם הראשונה בלבד יש להירשם למערכת ההזדהות הממשלתית כל מנת לקבל סיסמא. בכל פעם נוספת נדרש למלא את הטופס בלבד.

במידה והנכם מבצעים יבוא מסחרי:

יפוי כח - היבואן נדרש לייפוי כח שנתי לעמיל המכס תוך שימוש בחתימה דיגטלית וכרטיס חכם. במידה ואין ברשות היבואן כרטיס חכם הוא יידרש להגיע פיזית למשרדי עמיל המכס ולחתום מולו על יפוי הכח. במקרה זה תתווסף עלות של 150 ש"ח להוצאת היפוי.

תצהיר יבואן - במידה ואין ברשות היבואן כרטיס חכם הוא יידרש להגיע פיזית למשרדי עמיל המכס ולחתום מולו על התצהיר. במקרה זה תתווסף עלות של 150 ש"ח להוצאת התצהיר.

לפרטים נוספים , לחץ כאן

שחרור משלוח הכרוך בהוצאת תקן של משרד הכלכלה , מחייב ע"פ נוהל שער עולמי  רישום של היבואן המסחרי במאגר היבואנים.

ללא חתימה על יפוי הכח , מחלקת עמילות המכס של חברת ההובלה של מסטופ לא תוכל לשחרר את חבילתכם.

מאחר ואי הסדרת הנושא טרם שילוח החבילה עלולה לגרום לעיכוב בשחרור החבילה ולעלויות איחסון גבוהות ומאחר ואיחסון החבילה במרכזים הלוגיסטים שלנו הוא ללא עלות, חבילות אלו נעצרות לשלוח עד להודעה מהלקוח כי הנושא הוסדר. 

כל העלויות שיתווספו למוצר בגין הליכי שחרור מכס יחולו על הלקוח. במידה ודרושה לכם עזרה נוספת בנושא, פנו אל מחלקת שירות הלקוחות שלנו לקבלת ייעוץ.

חוקי המכס משתנים מעת לעת ומומלץ להיכנס לאתר המכס על מנת להתעדכן, מסטופ איננה אחראית לשינויים בחוקים ובתקנות רשויות המכס בישראל והיא פועלת בתיאום מלא ובכפוף להנחיות הרשויות.

 

לנוחיותכם להלן דגשים על קבוצות מוצרים הדורשות אישור מיוחד ומוצרים האסורים ליבוא :

מזון, ויטמינים ותוספי מזון:

 • מעל ערך הפטור ממס ביבוא אישי, 75$, חיוב מע"מ 17%
 • יש לחתום על הצהרה ליבוא מזון ותוספים המיועדים לשימוש אישי , טרם שילוח החבילה לישראל
 • על היבוא לעמוד בתנאים הבאים:
 • המשלוח אינו מכיל רכיבים מהחי (בשר , דגים וחלב גומי או מפוסטר)
 • המשלוח אינו מכיל תרכובות מזון לתינוקות או פעוטות
 • מזון - הכמות של היא  עד 15 ק"ג במשלוח ולא יותר מ 5 ק"ג למוצר אחד
 • תבלינים – הכמות המותרת היא עד 5 ק"ג למשלוח ולא יותר מ- 500 גר לסוג תבלין אחד
 • תוספי תזונה ארוזים – הכמות המותרת היא עד 15 פריטים אך לא יותר מ 5 ק"ג לתוסף מסוג אחד
 • במסגרת נוהל היבוא האישי , תדירות היבוא האישי של מזון של תעלה על 6 פעמים בשנה.

תרופות

ניתן לייבא תרופות, בכפוף להוראות משרד הבריאות ובצירוף אישור חתום.

תהליך שחרור התרופות במכס מצריך אישור רוקח בנתב"ג שבודק את תאימות התרופה לאישור משרד הבריאות. הליך זה כרוך בהוצאת החבילה מהמסלול המהיר ובתוספת עמלת הוצאת אישורים. (במקרים מסויימים אף נדרשת מהלקוח להציג חתימת רופא ישראלי על מנת לשחרר את החבילה)

מוצרים מוגבלים

הרשימה הבאה הנה רשימה חלקית. מידע עדכני מלא יש להשיג מרשות המכס בטרם ביצוע הרכישה. הליך שחרור מוצרים אלו כרוך בהוצאת החבילה מהמסלול המהיר ובתוספת עמלה.

 • מכשירי קשר, ראוטרים וטלפונים אלחוטיים-יש צורך באישור משרד התקשורת.(מומלץ לבדוק את הוצאת אישור התקשורת מראש, טרם הזמנת המוצר מהספק).
 • חומרי גלם - משרד התעשייה והמסחר-בפנייה בבקשה אישית.
 • נשק - משרד הפנים- בפנייה בבקשה אישית.
 • צמחים, חלקי צמחים - משרד החקלאות.

מוצרים אסורים ליבוא או שמסטופ אינה מספקת עבורם שרותי שילוח

 1. זיופים וחיקויים של מטבעות ושל מסמכים.
 2. מכונות ומשחקי מזל.
 3. סיגריות/סיגריות אלקטרוניות ומוצריהן.
 4. סמים.
 5. פרסומים פורנוגראפיים.
 6. טלפונים אלחוטיים בתחום 900 מגה-הרץ.
 7. כלי נשק כגון אקדחים, רובים, סכינים, קשתות וכו'.
 8. רובי צעצוע (כדורים, חצים, פלסטיק, מים וכל רובה שהוא).
 9. קורקינט / אופניים / סקייטבורד הממונעים במנוע חשמלי.
 10. תרסיסים למיניהם
 11. מטבעות ושטרות לאספנות
 12. תוספי מזון לבעלי חיים
 13. רחפנים
 14. סוללות כמוצר עצמאי מכל סוג
 15. מוצרים המכילים סוללות (הכוונה למוצרים אשר הסוללה מחוברת פיזית למוצר, לדוגמא לפטופ) במשקל סוללות פנימי גבוה מ 5 ק”ג
 16. ערכות טעינה
 17. בשמים
 18. אלכוהול
 19. נוזלים מכל סוג
 20. מוצרי טואלטיקה
 21. מוצרי קוסמטיקה
 22. תכשיטים בערך הגבוה מ 300$
 23. שעונים בערך הגבוה מ 1,000$ (שעונים עד 1,000$ ניתן לשלוח , תנאי ההשתתפות העצמית במקרה זה יהיו שונים כמפורט בתקנון מסטופ)
 24. מוצרים המכילים CBD
 25. מגנטים

נא שימו לב כי באירופה, חל איסור לייצא תוספי תזונה, כרטיסי אשראי, כסף ועוד לפרטים נוספים, לחץ כאן.

מסטופ לא תטפל במשלוח מוצרים מהקבוצה הנ״ל ולא תישא בכל נזק שייגרם בגין מוצרים מהסוג הזה במידה ויגיעו לכתובת החברה באירופה.

לחצו כאן לעמוד מחשבון מיסי יבוא ביבוא אישי של רשות המיסים

מסירת חבילות מארה"ב ומאירופה לבית הלקוח בישראל

בכפוף להליך שחרור מכס, רוב החבילות יהיו מוכנות לפיזור תוך מספר שעות מרגע מנחיתת מטוס ההובלה בישראל.

חבילות ימסרו ללקוחות בישראל תוך 7-10 ימי עסקים מיום יציאתם מאחד ממרכזי הלוגיסטיקה של מסטופ בארצות הברית או באירופה ובתנאי שלא נדרשו לבדיקה במכס.

במקרה בו ימצא ע"פ חוקי מדינת ישראל כי החבילה חייבת בעלויות שחרור - חברת ההובלה תיצור קשר ישירות עם הלקוח ותתאם מולו ישירות את תשלום העלויות בכרטיס אשראי וזאת כתנאי לתאום פיזור החבילה.

כל החבילות והמוצרים מארה"ב ומאירופה יועברו לסניפי פיזור ברחבי הארץ ומשם, באמצעות שליחים, למסירה בכתובת לקוחות מסטופ בישראל. עם שחרור החבילה מהמכס, מוציאה חברת השילוח מסרון ללקוח עם בקשה לתיאום המסירה. על מנת שהחבילה תצא לפיזור יש להשיב למסרון ולתאם את מועד המסירה. במידה ולקוח לא יימצא בכתובת המסירה בעת ביקור השליח, תושאר לו פתקית ובה הנחיות לתיאום משלוח במועד אחר. לחלופין, יש אפשרות לאסוף חבילה בתאום מראש בסניף חברת ההובלה הקרוב.

חברת השילוח מפזרת חבילות בין השעות 8:00-17:00 ללא תיאום מראש.

ישנם יישובים מרוחקים ו/או ישובים מאחורי הקו הירוק אשר חברת השילוח אינה מגיעה אליהם מידי יום, ניתן לברר פרטים נוספים מול שירות הלקוחות שלנו.

טיפים לרכישה נכונה בארה"ב - איך קונים נכון מוצרים באמריקה?

הובלה מקומית

רוב האתרים מציעים במקרים רבים משלוח חינם בתוך ארה"ב.

המרכז הלוגיסטי של חברת מסטופ נמצא במיקום מרכזי בחוף המזרחי. היתרון בכך הוא שגם אם בחרתם שירות חינם "איטי" של ספקים מקומיים, ברוב המקרים תגיע החבילה למרכז הלוגיסטי של מסטופ תוך ימים ספורים.

במידה ואופי הזמנתכם אינו בעל דחיפות מיוחדת, אנו ממליצים לכם לבחור תמיד באפשרות הכוללת הובלה מקומית חינם. בכך תחסכו גם תשלום עבור ההובלה עצמה, וגם בתשלום מסים נוסף שיחושב על העלות הכוללת.

אריזה חסכונית

בהזמנות מאתרים קטנים ובינוניים ובעיקר ממוכרים בebay , ניתנת אפשרות להעיר הערות בנוגע להזמנה בשלבי סיום הרכישה.

אנו ממליצים לבקש מהמוכר לארוז את המוצר באריזה חסכונית בנפח, לצורך חיסכון בעלויות ההובלה.

בקשת חשבונית/אישור רכישה

מכיוון שחלק מהמוצרים נשלחים ממרכזי הפצה נפרדים מאתרי החנות, יצורף למשלוח לעיתים רק מסמך "תעודת משלוח" שבו לא מצויין ערך כספי. במקרים אלו יפנה נציג שרות הלקוחות של מסטופ לבעל החבילה, בבקשת פרטי רכישה מלאים.

אנו ממליצים בעת הזמנת מוצר בחו"ל, לשמור את אישור ההזמנה המקורי שמתקבל בדואר האלקטרוני. במידה ולא התקבל אישור כזה יש לבקשו במפורש מהשולח. מסמך זה יידרש למסטופ במידה ולא תתקבל חשבונית עם החבילה.

אמזון אמזון ועוד פעם AMAZON

לא במקרה תופס אתר אמזון את המקום הראשון בתחום המסחר האלקטרוני בארה"ב.

אתר אמזון מציע את השילוב המושלם בין מבחר, שירות לקוחות ומחיר. רובם המכריע של המוצרים הנמכרים באמזון נהנים ממשלוח חינם בארה"ב. המידע המשלים בעמודי המוצרים הוא תענוג לכל רוכש. קיצור דרך לאמזון ומבצעים אטרקטביים תמצאו בעמוד אמזון (לחץ כאן).

לסיום...

מסלול היבוא האישי לישראל הינו מגוון, חסכוני ומעשי. אולם יש לזכור שהוא מורכב מתחנות עיבוד מידע מרובות.

מסטופ מקבלת ושולחת חבילות לעשרות אלפי לקוחותיה בישראל כבר משנת 2000, לקוחותנו ניהנים מהניסיון הרב ומהידע המקצועי של עובדי מסטופ בארץ ובחו"ל, שנרכש במרוצת שנים אלו .

מסטופ היא החברה המובילה , הוותיקה והמשתלמת ביותר בשרותי קניות בארה"ב ואירופה והובלת מוצרים עד לבית הלקוח בישראל.

במידה ויש לכם שאלה או שחבילתכם נתקלה בעיכוב כלשהו, יש לפנות לשירות הלקוחות של מסטופ למייל "> כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת .

קניות בחו"ל זה פשוט מסטופ.

 

רכישה מהנה!